Potřebujete pořídit originální a vtipný dárek pro své přátele nebo někoho z vašich blízkých a nevíte si rady? Máte pocit, že veškerou inspiraci jste již vyčerpali a nedaří se vám vymyslet, čím byste obdarovaného nejlépe potěšili a pobavili?

Pomůžeme vám! Smích je kořením života, bez něj by byl život smutný a ponurý, a proto vám přinášíme tipy na výběr vtipných dárků pro rok 2019, abyste své blízké co nejvíce pobavili a potěšili.

Jak tedy vybrat originální a nejlepší dárky, které opravdu potěší? Jedním z hitů v dárcích pro rok 2019 mohou být jistě například stylové zvonečky, které svým zacinkáním svolávají k různým činnostem – například vtipný stolní zvoneček s nápisem „přivolávač peněz“, „svolávač na pivo“, nebo „ svolávač na sex“, který jistě potěší každého muže 🙂 Zkuste si doma zazvonit! Za úspěšnost zvonění sice nikdo neručí, ale proč to alespoň nezkusit 🙂

Dalším vtipným dárkem, který určitě pobaví, jsou například ovocné žvýkačky v blistru, připomínající opravdové léky, s vtipným popiskem „Sladká první pomoc při alergii na manžela“ v dárkové papírové krabičce s vtipným popisem účinků na druhé straně. Ve stejném provedení si můžete pořídit tyto žvýkačky s popisem „Sladká první pomoc při alergii na domácí práce“, či „Štěstísteron – pro radost ze života“.

Legraci jistě nepokazí ani různá trička s vtipnými potisky a popisky pro danou situaci, kterými se můžete jednak odlišit, ale hlavně velmi zaujmout. Jako vtipný dárek určitě skvělá volba. Stačí si pouze vybrat z nekonečného množství originálních variant. Pomocí těchto triček můžete sobě i svým přátelům či blízkým dopřát něco skutečně neobvyklého a unikátního.

Stejně vtipné mohou být dárky v podobě různých keramických hrnečků, také opatřených velmi vtipnými potisky a popisky. I v této kategorii naleznete spoustu cílených možností, ze kterých si jistě vyberete, co právě potřebujete.

Rozhodně tedy máte z čeho vybírat. Dárků, se kterými uděláte radost a ještě se přitom skvěle pobavíte, je rozhodně na trhu dostatek. Stačí se jenom rozhlédnout a vybrat ten nejlepší 🙂

Categories: Rodina a zdraví

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *