Jednou ze společností, která na trh dodává produkty špičkové technologie je společnost Samsung. Její výrobky jsou oblíbeny a vyhledávány zákazníky po celém světě.

Pokud se zaměříme kupříkladu na tonery, rozhodně mezi nimi dosahují vynikajících výsledků právě tonery SAMSUNG.

Jestliže jste tedy například majiteli laserové tiskárny značky Samsung, určitě výše uvedenému dáte za pravdu.

Čas od času je však potřeba vyměnit náplně a vy si možná lámete hlavu nad tím, kde pořídit vhodný a správný toner. Otázkou také často bývá, zda si pořídit toner originální, jehož pořizovací cena je poměrně vyšší, nebo zda dát přednost toneru neoriginálnímu – alternativnímu, u jehož pořizovacích nákladů můžete výrazně ušetřit.

toner samsung

Jestliže se tentokrát například rozhodnete pro pořízení alternativního,kompatibilního toneru Samsung, je možné ušetřit stovky korun ročně. Je ovšem potřeba vybrat solidní dodavatele, kteří si ručí za své produkty. Najít takové dodavatele není zase až takový problém. Někteří poskytují velmi vysoké garance, dokonce i doživotní záruku proti poškození tiskárny, na dodávané kompatibilní tonery. Takovéto alternativní tonery jsou schopny dosahovat stejné kvality jako originály, vzhledem k tomu, že obsahují velmi kvalitní tonerový prášek.

Až tedy budete vybírat vhodný toner, v klidu si nejprve prohlédněte webové stránky společností, které se zabývají touto činností a poskytují příslušný spotřební materiál pro tisková zařízení, najděte si recenze na dané produkty či reference dalších uživatelů.

Jedním z produktů, který by vás mohl zaujmout je například:

Kompatibilní sada tonerů Samsung CLT-P406C – CLTP406C (cmyk), kde se jedná o sadu tonerů, při kapacitě černé barvy cca 1500 stran a kapacitě barevných náplní cca 1000 stran A4 při 5 % pokrytí tisku. Tyto náplně do tiskárny jsou ve formě kompatibilních tonerových kazet a vyrábí je německá firma KMP.  Určeny jsou pro tiskárny Samsung. Originální označení této sady je CLT-P406C – černá + modrá + červená + žlutá. Tato sada vytiskne stejně kvalitně a se stejným počtem stran jako originální tonery Samsung CLTKP406C.

Categories: Produkty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *