Dostali jste se do situace, kdy potřebujete vypůjčit dodávku, ale nemáte s řízením takového vozidla zkušenosti? Potřebujete pomoci s nakládkou či vykládkou nákladů ale není nikdo, kdo by Vám s tímto pomohl? V tomto případě se tedy jeví jako nejlepší varianta využití doplňkové služby mnoha půjčoven dodávek, a to pronájem dodávky s řidičem. Takovou službu je možno využít na jeden a více dní jak pro cesty do České republiky, tak pro cesty do zahraničí.

 

Zapůjčení vybavení dodávky zdarma

Mnoho půjčoven dodávek, ať už v Praze nebo v Brně v dalším městě nabízí zajímavé doplňkové služby. Nejčastěji se jedná o zapůjčení GPS navigace nebo manipulační techniky, či různých rudlů a kurten. Mnoho půjčoven dodávek nabízí také zapůjčení dalšího vybavení dle potřeb a požadavku klienta.

Spolupráce půjčoven dodávek s pojišťovnami

Pokud jste se dostali do situace, kdy jste měli dopravní nehodu nebo jste měli poruchu na svém voze, je možno mnoho půjčoven dodávek využít v rámci této krizové situace a nechat si od nich přistavit dodávku na vámi zvolenou adresu mnoho půjčoven dodávek v Praze i v Brně spolupracuje s předními českými pojišťovnami, které jsou schopný přes tyto půjčovny dodávek zprostředkovat klientovi náhradní vozidlo v perfektním stavu v co nejkratším možném čase. Nebo se vám naopak stalo, že se vám polámala vypůjčená dodávka nebo jste půjčenou dodávku poškodili a není schopná dalšího provozu či je schopna dalšího provozu pouze omezeně, je půjčovna rovněž povinna vám přistavit náhradní dodávku a tento problém dál řešit s osobou, která je podepsaná na smlouvě o zapůjčení dodávky.

 

Pojištění dodávek autopůjčovnách

Všechna vozidla bez ohledu na to zda jsou osobní či užitková, a bez ohledu na to zda jsou určena pro půjčování anebo běžný provoz musí být ze zákona vybavena povinným ručením. Na toto se zeptejte vždy si zapůjčení dodávky v autopůjčovně či půjčovny užitkových vozidel do 3,5 tuny. Pokud vozidla nedisponuji povinným ručením A rozhodně si vozidlo v této půjčovna dodávek nepůjčujte. Stejně tak pokud vozidlo není vybaveno havarijním pojištěním, Je to vysoké riziko že v případě havárie či poškození vozidla budete právě vy, ti kdo budou muset celou škodu zaplatit ze svého.

 

Možnosti úhrady půjčovného

Půjčovné je možno ve většině půjčoven dodávek bez ohledu na to zda se jedná o velké půjčovny dodávek v Praze nebo Brně nebo malé půjčovny dodávek v jiných menších městech České republiky, hradit hotovostní a bezhotovostní formě většina půjčoven preferuje hotovostní složení částky za pronájem a stejně tak v hotovosti složení případné kauce a stejně tak vrácení hotovostní kauce v případě bezproblémového na vrácení vozu ve stejném technickém stavu jako bylo vozidlo zapůjčeno. Kvalitnější půjčovny jsou schopné akceptovat bezkontaktní úhradu platební kartou využití bankovního převodu. Zajímavosti je že se najde také několik půjčoven dodávek a užitkových vozidel a to především v Praze, které akceptuji platební styk rovněž ve formě použití kryptoměn – především bitcoinu.

 

Categories: Služby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *