Na trhu je mnoho různých autopůjčoven a je všechny si jsou čím dál tím podobnější, což konečný výběr jenom ztěžuje a mnohdy je široká nabídka spíše k uzoufání. Sepsali jsme pro vás nejdůležitější faktory, které vzít při výběru v úvahu. A cena je pouze malým zlomkem.

Transparetní

Transparentnost je vztahuje k mnoha důležitým aspektům. V první řadě samozřejmě k ceně. Cena uvedená na internetu musí být konečná a při příchodu na pobočku vám nemohou k původní ceně začít připočítávat žádné jiné poplatky. Transparentnost se vztahuje i k dalším věcem V první řadě k pojištění.

 

Jaké pojištění má půjčovna pro své vozy sjednané. Co všechno pokrývá. Vztahuje se i na přední sklo? Vysvětlil vám zaměstnanec pečlivě všechny detaily? Autopůjčovna Praha nabízí pro své vozy pojištění s 10% spoluúčastí, bylo vám to jasně řečeno? Smlouva, kterou má Půjčovna aut Brno sjednanou se svojí pojišťovnou stanovuje, že v případě nehody celý proces přebírá pojišťovna a je třeba se řídit jejím protokolem. Zmínil vám zaměstnanec tuto informaci? Vždy si u své půjčovny musíte být jisti její transparentností.

Vstřícné

Půjčování aut je pro mnohé poměrně stresující úkon. V dnešní době si samozřejmě každý nejdřív najde informace na internetu a nikomu neunikne zarážející počet špatných zkušeností, které lidé měli ať už v Čechách anebo v zahraničí a tak je pochopitelné, že zákazník přijde pln pochyb a podezření. Je personál vstřícný? Vysvětlí ochotně každý detail a odpoví mile na každou otázku? A co je nejdůležitější, je někdo 24 hodin na telefonu v případě, že jej budete potřebovat?

 

Autopůjčovna Praha i Autopůjčovna Brno vám nabízejí své asistenční služby 24 hodin denně. Je to služba, kterou nebudete muset využívat pokaždé, ale ve chvíli kdy ji budete potřebovat, tak je její hodnota vyšší než zlato.

Nadstandardní

Mezi nadstandardní služby se počítá cokoli, co autopůjčovna dokáže zařídit, aby vaše zkušenost byla co nejpříjemnější a abyste dostali absolutně všechno, co potřebujete. Půjčovna aut Brno nabízí k zapůjčenému autu doplňky. Pokud potřebujete, je k dispozici GPS, autosedačky pro různé věkové skupiny, přídavný zavazadlový prostor, či vozík anebo nosič na kola.

 

Půjčovna aut Praha mezi svými nadstandardními službami nabízí přistavení auta kdekoliv po Praze a to bez příplatku. Pokud potřebujete odjet z kanceláře na služební cestu, není nic snazšího než požádat o přistavení auta až ke dveřím. Uděláte rychlou zkušební jízdu (nikdy nevynechávejte, ani pokud již půjčovnu a auto znáte) a můžete okamžitě vyrazit na cesty. Naprostou samozřejmostí je, že personál si pro auto také může kamkoliv přijet a nemusíte tak kvůli jeho odevzdávání jet až na pobočku.

 

Categories: Služby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *