Pod pojmem dřevěné hodinky není ukryt jen kus obyčejného dřeva s ciferníkem. Dokonale vyřezávané a propracované hodinky mají mnoho super vlastností.

Špičková řemeslná práce s nízkou hmotností vám nabízí nepřekonatelný vzhled. Upoutají pozornost mnohých lidí kolem. Dřevo je velmi luxusní a stylový materiál. Dřevěné hodinky na ruku představují nový a neotřelý doplněk. Ekologický materiál do detailu kopíruje ostatní hodinky a výsledek je dokonalý. Dřevěné hodinky jsou vyráběny jen ze zbytkového dřeva a jsou šetrné k životnímu prostředí. Společně s organizací American Forests chránící a obnovující životní prostředí je součástí prodeje dřevěných hodinek kampaň, při které je za každé prodané hodinky vysazen jeden strom. Do roku 2020 jich má být vysázeno 100 milionů.

Jak fungují dřevěné hodinky

Hlavním výrobním materiálem je dřevo. Může jít o exotické, které je dostatečně pevné a odolné. Často jsou dřevěné hodinky v podání bambusového, teakového, javorového či ebenového dřeva. Jsou dámské a pánské i unisex. Dřevo je pak opatřeno potřebnou povrchovou úpravou. Uvnitř je zasazen švýcarský hodinový strojek. Součástí celku jsou dřevěné pásky, nebo jsou z kůže či textilu. Jakékoliv barevné provedení sladíte k vašemu outfitu. Díky použití kvalitních výrobních materiálů mají dlouhou životnost. Dřevěné hodinky na ruce téměř neucítíte, jsou lehké jako pírko.

Dřevěné hodinky jako jedinečný šperk

Dřevěné hodinky se budou na vaší ruce skvěle vyjímat a odliší vás od ostatních lidí kolem. Vybírat můžete ze spousty cenově dostupných modelů a každý zákazník si přijde na své. Elegantní a stylové modely s odlišně řešeným ciferníkem v kombinaci s originálním dřevěným pouzdrem a páskem, nebo dřevěné hodinky tón v tónu, vám jistě udělají radost. Dřevěné hodinky udělají radost vám samotným, vašim přátelům a blízkým. Originální dárek potěší každého milovníka originálních hodinek. Dřevěné hodinky důstojně rozšíří jakoukoliv sbírku praktických ukazatelů času a stanou se nepostradatelnými. Na jejich lehkost si rychle oblíbíte.

 

Categories: Produkty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *